Bielizna o której się nie słyszy.

Dla wielu z nas wydaje się, że odnośnie mody już wiemy wszystko. Ale czy na pewno? Według mnie niestety nikt z nas nie wie wszystkiego na temat mody. Sama ostatnio przekonałam się o istnieniu „peniuar”. Wiele z nas słysząc pierwszy raz taka nazwę nie wie o czym się do nich mówi. To z pewnością każda z nas widziała z pewnością taką bieliznę lub nawet ją posiada. Dla osób, które mało są zorientowane, prosto przedstawiając jest to po prostu delikatniejsze wydanie szlafroku.

Uwodzicielskie peniuary – bielizna damska.

lato w koszuliTak jak już udało mi się wspomnieć wcześniej peniuary mogą stanowić ciekawą alternatywę dla kobiecych szlafroków. W ramach ciekawostki, były one już modne w XVIII wieku, wtedy służyły kobietom jako koszule nocne. Obecnie bielizna jaką są peniuary, została dopasowana do potrzeb prawdziwych dam. Teraz każda kobieta jest w stanie znaleźć coś dla siebie, aby podkreślić swój kobiecy seksapil. A także pobudzić zmysły u swoich partnerów.

Warto wspomnieć skąd one się pojawiły. Otóż bielizna jaką są peniuary pojawiła się w zastępstwie popularnych w XVIII wieku podwłośników. Ale po pewnym czasie zmieniły swoje zastosowanie. Za kraj, który przyczynił się do rozpowszechnienia tej bielizny uważana jest Francja, uważana za kraj stojący modą.

Peniuary dziś.

Obecnie peniuary to bielizna, która zachwyca wszystkich oprócz tego że jest wygodna ale tym że posiada niezwykły uwodzicielski charakter. Bez wątpienia każda kobieca sylwetka fantastycznie zaprezentuje się w zestawieniu satynowego szlafroczku z głębokim dekoltem. Najlepiej prezentują się jednak na gołym ciele. Jeżeli jesteś zainteresowana tego typu bielizną, warto abyś zwróciła swoją uwagę na modele zakończone koronką. Tym bardzie przypadną do gustu paniom, które są fankami szlafroków.