Ciuszki, które mówią jaka jesteś.

Nie raz z pewnością, każda z nas spotkała się ze stwierdzeniem że nie ocenia się książki po okładce. Ale czy tak na pewno jest? Otóż śmiało możemy stwierdzić, że kategorycznie tak jest. Lecz z pewnością w świcie mody niestety tak nie można powiedzieć. Tam jak Cie widzą tak Ciebie opiszą. Dobrze o tym świadczy fakt, że już mamy połowę 2018 roku za nami, a już wiemy co wypada mieć już w swojej szafie na nadchodzący rok 2019. Jednak warto się skupić na tym, na co warto się skupić jeszcze w tym roku.

Trendy w tegorocznej modzie.

sukienka i ciuszki na lato

Bez wątpienia nie da się ukryć, że w tym roku ogromną rolę odrywają kolory. Przez co wielu projektantów wyszło na przeciw dla kobiet. Jednak skoro rozpoczyna się lato watro zwrócić uwagę na to jakiego koloru sukienki czy inne części letniej garderoby powinny się u nas znaleźć. Jak wiemy lato to czas wysokich temperatur, promieni słońca oświetlające nasze ciało, a także długich dni. Dlatego tym bardziej możemy się pokusić o ciekawe połączenia kolorystyczne.

Temu warto skupić się na kolorach, które odrywają główną rolę tego lata. N a pierwszy ogień kolor żółty, który kojarzy się nam z gorącym słońcem, charakteryzującym ulubiony przez nas czas urlopu. Jednak podczas lata zdarzają się dni podczas, których brakuje słońca i ciemne chmury zakrywają niego. Wtedy świetnie wkracza do gry czerwień, która potrafi dać nam wszystkim mocny impuls do działania. Gdy dookoła nudne szare kolory. Ciekawie bez wątpienia wygląda kolor niebieski. Już nie raz towarzyszył kobietom podczas wakacji. Świetnie pasuje do letnich stylizacji tym bardziej sukienek. Nawet będąc nad polskim morzem możemy się poczuć jak byśmy kroczyły ulicami Saint Tropez. Świetnie przy tym odnajdą się brązowe dodatki jak pasek czy nawet sandały jak te z sosimply. Zawsze warto rozglądać się za takimi propozycjami gdyż one są w stanie właśnie wpłynąć bardzo pozytywnie na nasz wygląd.

Ale nie zapominajmy, że wakacje to dobry moment na zabawę i eksperymentowanie z kolorami. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie, korzystać w pełni z uroków lata. A dzięki temu fantastycznie się bawić podczas zasłużonego urlopu. Temu warto, w każdej naszej letniej stylizacji wypatrywać plusów.