Do nich NIE ZAKŁADAJ szpilek !

Są ciuszki, do których nie wolno zakładać szpilek. Dlaczego? A to właśnie dlatego, że będziesz wyglądać w nich zbyt wulgarnie. Pośród wielu kobiet znajdzie się grono uwielbiające obcasy. Są też ich przeciwniczki. Niezależnie od podziału zdań wydaje mi się, że każda dama powinna je mieć w swojej garderobie.

Buty na obcasie to bardzo pozytywny element garderoby.

Szpilki sprawiają, że jesteśmy troszkę wyższe, a nasza sylwetka przybiera smukłej prezencji. Dzięki nim czujemy się zdecydowanie pewniej. Buty na obcasie zwracają również na siebie uwagę. Mężczyźni często patrzą na nią z zachwytem. Niektóre ugrania jednak wyglądają idealnie tylko z tego typu obuwiem. Za doskonały przykład może służyć spódnica ołówkowa.

Warto wspomnieć też o innych ciuchach.

W ubraniach wyglądających koszmarnie, jeżeli założymy odpowiednie obuwie na obcasie będziemy wyglądać zdecydowanie lepiej. Jednakże wydaje mi się, że jest to najgorsze zestawienie, które nigdy nie powinno się łączyć!

Szpilki są oznaką elegancji, a krótkie szorty niestety nie. Aktualnie różne style się łączą lecz szpilki i szorty nigdy nie będą idealnym połączeniem. Nie warto zwracać uwagi ma modę. Dodatkowo budzą złe skojarzenia. Mężczyźni na bank zakwalifikują Cie do kategorii kobiet lekkich obyczajów.

Mini i buty na plaformie

Spódniczki mini są idealne w zestawieniu z trampkami. Wyglądamy w nich wówczas bardzo kobieco. Jednakże warto ich unikać w zestawieniu ze szpilkami czy platformami. Jeżeli zakładasz krótką spódniczkę to dbaj tez o to by nie zakładać do niej dużego dekoltu.