Dziewczyny stają się kobietami

Od książek takich jak „The Game” do innych guru-artystów, mężczyźni wyobrażają sobie jak zdobyć kobietę. Większość lekcji sprowadza się do gry – kombinacji dobrze wyliczonych ruchów i udawania braku zainteresowania.

Niestety, ta taktyka działa na wiele dziewcząt. W bardzo młodym wieku, kobiety są ciągle informowane, że nie są wystarczająco dobre – nie dość, nie wystarczająco chude, nie wystarczająco inteligentne, nie wystarczająco …

Media robią świetną robotę wzmacniając tę ​​kulturę i postrzeganie „braku”, a jeśli wrzucisz jakieś problemy z tatą do miksu, skończysz z dziewczynami, które mają poważne poczucie zaniżonej własnej wartości i problemy z tożsamością. Więc to nie jest nauka o rakietach, że jeśli mężczyzna wykazuje małe zainteresowanie, a potem zachowuje dystans, tylko po to, by zwróci jej uwagę. Ale uwaga ta wynika z miejsca niepewności i niepokoju – nie jest to miejsce miłości i komfortu.

To są dwie bardzo różne rzeczy.

Taka taktyka działa również na młodsze dziewczęta, które wciąż próbują dowiedzieć się, kim są i co oznaczają. Te taktyki pozbawienia mają datę wygaśnięcia – i stają się całkowitym wyłączeniem, gdy ma się własne życie, karierę i społeczność.

Kiedy miałem dwadzieścia kilka lat, niedostępni mężczyźni byli moim kryptonitem. To byli ludzie, którzy troszczyli się tylko o siebie, pisali tu i tam, i lubili mnie, ale nigdy w pełni. Brak wysiłku i szacunku podsycał moją niepewność – i w pewnym sensie uzależniłem się od poczucia deprywacji, ponieważ byłem jej zaznajomiony.

Nie sądze, żeby Twój wiek definiował dojrzałość kobiecą. Jest to połączenie doświadczenia, mądrości i zastosowania tego, czego się nauczyłaś, aby ewoluować poza stare nawyki i wzorce, które Ci nie służą.

Rozterki serca, rozczarowania, przygody, szczyty i doliny są częścią rytuału przejścia, gdy dziewczyna staje się kobietą.