Jakie rodzaje butów oferuje hurtownia obuwia damskiego?

Historia obuwia zaczyna się jeszcze przed naszą erą. Wprawdzie nie przypominało ono obuwia noszonego współcześnie, ale pełniło taką samą funkcję: miało chronić zimnem i urazami. Dzisiaj od rodzajów obuwia, szczególnie damskiego, można dostać zawrotu głowy. Warto poznać przynajmniej najbardziej podstawowe, najchętniej kupowane przez kobiety rodzaje obuwia. Jakie rodzaje butów oferuje hurtownia obuwia damskiego SoSimply?

Cechy jakie powinna posiadać hurtownia obuwia damskiego?

 

Każda hurtownia obuwia damskiego powinna mieć w ofercie przynajmniej kilka rodzajów obuwia. Do bardzo popularnych damskich butów należą botki. Wśród nich można wyróżnić między innymi ankle boots. Prawdziwy triumf boty te przeżywały w latach 80-tych minionego wieku. Na fali powrotu mody tej dekady, ankle boots znów są bardzo modne. Kobiety kochają te buty za ich wygodę, komfort i uniwersalność. Ankle boots charakteryzują się cholewką sięgającą za kostkę. W hurtowni obuwia powinno się znajdować co najmniej kilka rodzajów tych botków; klienci powinni mieć do wyboru zarówno modele wsuwane, jak również zapinane. Ankle boots mogą mieć różny obcas, z pewnością więc każda kobieta znajdzie wśród nich model najbardziej dla siebie odpowiedni. Równie dużą popularnością cieszą się baleriny. Ten rodzaj obuwia narodził się pod koniec lat pięćdziesiątych. Zdaniem bardzo wielu kobiet, baleriny są najbardziej wygodnym fasonem obuwia.

Czy jakieś dodatkowe obuwie powinno być w takim miejscu jak hurtownia obuwia damskiego?

 

Hurtownia obuwia damskiego powinna mieć również w swoje ofercie sandałki damskie. Wśród nich można także wyróżnić kilka rodzajów. Do tych, które kobiety kupują wyjątkowo często należą między innymi espadryle i rzymianki. Pierwsze buty wywodzą się z Hiszpanii, klasyczne mają podeszwę uplecioną z włókien juty lub trawy. Są bardzo lekkie, w sam raz do letnich stylizacji. Te drugie, a więc rzymianki inspirowane są obuwiem noszonym przez rzymskich gladiatorów. W zależności od swojego stylu ubierania się do wyboru mamy rzymianki na płaskim obcasie, ale też na bardzo wysokiej szpilce. Do sandałków zaliczane są także popularne klapki japonki. Z butami zimowymi nieodłącznie kojarzą się kozaki.