Jak mięta.

Na pewno postawię na lekkość, nie bądź typowa ponieważ znudzone i przesycone elementy to strzał donikąd.

modna-kurtka-wiosennaMoim pewnikiem jest zapewnienie sobie tej wyjątkowej kreacji. Dlatego postanowiłam podzielić się z wami  kilkoma przemyśleniami na nowe wiosenne propozycje. Zacznę więc od tego ze czas podstawić na indywidualizm dlatego. Wyróżnienie się w tłumie jako ta kobieca jest teraz bardzo na topie. Ramoneski i bomberki to teraz mój pierwszy must have, z kurtek wiosennych w zoio. Do tego pasują trampki, jednak daleko w tyle nie pozostają dłużne buty na obcasie. Dla mnie kozaczki nadal będą godnym rozwiązaniem o tyle o ile nie zrobi się na nie zbyt ciepło.

A gdzie zaczyna się podróż?

W momencie wyboru pomiędzy koszulką a koszulą a spodniami czy spódnicą. Wtedy określasz cały swój dzień. Wiesz już czy kurtka wiosenna raczej będzie służyć jako przykrywka pod wybornie zebrany zestaw czy jednak jest to dodatek do wyjątkowo dobrze zgranej kreacji. Jeśli to pierwsze będzie to na przykład klasyczny płaszcz damski mający na celu ukrycia tego co jest istotne. Zrobienia tajemnicy przed gwiazdą wieczoru i wywarcia fajnego efektu na zebranych. Jeśli natomiast sugerujesz się ku drugiej opcji, możliwości są nieograniczone jedynym wyznacznikiem jest granica smaku. Ponieważ ramoneska musi skórzana-kurtka-wiosennabyć przemyślanym kompletem a nie elementem znikąd.

Stawiam na stonowanie.

Balans pomiędzy imprezą a balem powinien być zachowany. Nie łącz tych elementów ponieważ wypadniesz na tym tle źle. Dlaczego? Bo te pojęcia nie łączą się w żadnym wypadku, trzeba je oddzielić grubą kreską. Jedyne rozwiania jakie w tym miejscu należy sobie zapewnić to dodatki te mogą przeskakiwać z kreacji do kreacji rozbijając elegancję czymś przełomowo lekkim lub zaciskając jedną luźną kreację na mocny akcent. Niektóre ubrania jak płaszcze potrafią świetnie wprowadzić aspekt lekkości ale dać ciężki masywny wzór elegancji. Postawienie się po tym do którego nam blizej jest kwestią naszego indywiduum. Dlatego dla mnie balans i odpowiednie rozbicie kreacji na czynniki mniej lub bardzie pasujące jest ważne.