o mnie

Cześć wszystkim tu obecnym  ! 🙂

Mam na imię Ania i z wykształcenia jestem psychologiem. Bloga prowadzę od niedawna. Prywatnie staram się być kochającą żoną, wspaniałego mężczyzny, który każdego dnia wspiera mnie w moich życiowych decyzjach i współtworzy ze mną rodzinę. Zdecydowanie mogę powiedzieć, ze nałogowo piję kawę, mleko może dla mnie nie istnieć. Zdecydowanie staram się być optymistką każdego dnia!

Jaka byłam? Jaka jestem?

Myślę, że na początku zawsze wydaje się komuś iż jestem małą, szarą myszką, która w każdej możliwej sytuacji bała się odezwać, mimo, że prawie zawsze znała odpowiedź na zadawane pytania.Często siedzę cicho i podziwiałam tych wszystkich odważnych. Wtedy tłumaczyłam to skromnością i dobrym wychowaniem, choć zdarzało się, że moje serce pękało ze złości, kiedy odgórnie byłam niesprawiedliwie oceniana.


Czym jest dla mnie moda?

Moda jest dla mnie bardzo rozległym obszarem zjawisk i procesów z którymi niemal każdy – świadomie lub nieświadomie – styka się na co dzień. Czy chcemy tego czy nie, moda odgrywa dosyć istotną rolę, gdyż związana jest z naszym codziennym ubiorem czy kosmetykami!

Uff… dotrwałaś! Dziękuję za Twoje odwiedziny. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej  🙂