6 RZECZY O ODZIEŻY HURTOWEJ

Moje kochane w dzisiejszym wpisie chciałabym obalić kilka powszechnie znanych mitów. Zapewne, również wam zdarza się nosić wszelkiego rodzaju kolorowe ubrania. Pytanie tylko jak je odpowiednio ze sobą zestawić, by nie wyglądać jak 7 nieszczęść.

Kiedyś już zdarzyło się, że pisałam artykuł o wzorach, ale wtedy było to w kontekście typów tylko związanych z kolorystyką.  Dzisiaj postarajmy się przyjrzeć zjawisku bardziej w zakresie ogólnym.

1. POZIOME PASY POSZERZAJĄ,  jednak tylko …

takie, które są wyraziste – czyli posiadają bardzo mocne kolory. Jeżeli chciałabyś założyć do tego modną bluzkę czy sukienkę w bardzo drobne, cienkie paseczki to zdecydowanie nie będziesz optycznie więszka w takim zestawieniu. Dopełnij całą stylizację modnym żakietem, który hurtownia odzieży SoSimply.pl ma w swojej ofercie.

Moda jest po to by się inspirować, a nie po to by podchodzić bardzo do niej ostrożnie.

2. PIONOWE PASY WYDŁUŻAJĄ, ALE…

jeżeli są tylko i wyłącznie nadrukowane na odzieży (płaszczach czy nadrukowanych koszulkach). Kobieta z masywnymi nogami, nie założy obcisłych spodni. Spodnie te opinają bardzo mocno uda, a paski zdecydowanie są zniekształcone. Efekt – to elipsa, która prezentuje bardzo „pękatą” figurę.

Odzież hurtowa z https://sosimply.pl pozwala dobrać odzież według najmodniejszych trendów za bardzo niską cenę. Wszelkie kobiety posiadające sylwetki I jak i Y bez problemu znajdą ubrania o nieregularnych liniach

Oczywiście dziewczyny o sylwetkach I czy Y, które wymagają lekkiego “powiększenia” dołu, w nieregularnych liniach będą się czuły i wyglądały świetnie.

4. NIEREGULARNE, ASYMETRYCZNE WZORY DAJĄ ILUZJĘ BARDZIEJ KRĄGŁEJ SYLWETKI

Mające różnej wielkości paski, kratki, kółeczka warto, zadbać by tworzyły one spójną całość. Wówczas nawet osoby posiadające sylwetkę H i I będą zadowolone. Odpowiednie ułożenie, pozwoli nabrać krągłości tam, gdzie trzeba.

5. DUŻE WZORY POWIĘKSZAJĄ, MAŁE POMNIEJSZAJĄ

Jeżeli założysz sukienkę maxi, która będzie w kolorystyce będzie posiadała duże ogromne róże to zdecydowanie damska sylwetka będzie wydawała się większą, a także bardziej okrąglejsza. Są jednak pewne wyjątki od reguły.

W głównej mierze liczy się kontrast. Każdy łączy biel z czernią bądź czerwienią. Dodanie do tego zestawienia granatowo niebieskiej kraty będzie działało łagodząco. Mówiąc wprost – sylwetka będzie wyglądała na bardziej łagodną.

Liczy się też kształt. Kuliste, szerokie, pękate formy powiększą – grochy, róże, kwadraty itp. Natomiast duże, ale bardziej strzeliste, smukłe wzory, nie powinny zaszkodzić – prostokąty, trójkąty, liście palmowe.

6. NIE MA OSÓB DO KTÓRYCH WZORY NIE PASUJĄ

Jeżeli chciałabyś przykuwać uwagę to zdecydowanie nadajmy dużo koloru oraz uderzmy w mocne kolory i formy. Jeśli istotne jest dla nas dorzucenie solidnej wielkości wzorów. Aby odwrócić uwagę od nóg, polecam założyć ciemniejsze spodnie, bądź bluzkę w grochy lub kwiaty.

Odzież hurtowa zawsze przydaje się dla każdej kobiety. To własnie dzięki niej nasza szafa zapełnia się kolorami oraz modnymi fasonami.