Strój na randkę – czy może dawać nadzieje?

Strój często jest naszą wizytówką. Dzięki niemu możemy prezentować się w taki sposób jaki chcemy. Dobra garderoba pozwala wyglądać niezobowiązująco, skromnie jak i seksownie i elegancko. Praktycznie rzecz biorąc wszystko zależne jest od tego co lubisz nosić i jak chcesz być postrzegana przez swoje otoczenie. Randka to bardzo poważny temat, na który trzeba z uwaga dobrać odpowiedni strój.

Odpowiednia garderoba na randkę

Prawdopodobnie wiesz, że każdy mężczyzna już podczas pierwszego spotkania próbuje wyczytać na ile może sobie pozwolić podczas niego. Jeżeli nie spieszy Ci się z finałem wszystkim dobrze znanym to śmiało doczytaj dalej!

Ostatnio porozmawiałam z kilkoma facetami na temat, którzy byli w różnym wieku. Zapytałam ich konkretniej o to jakie elementy garderoby powodują tak zwane czerwone światło. To właśnie po takich ciuszkach wiemy, że kobieta potrafi wyznaczyć granicę, którą ciężko jest przekroczyć.

Jeżeli będziesz ubrana w taki sposób, mężczyzna będzie wiedział, że musi poczekać ze swoimi zamiarami.

Prym wiedzie spódnica za kolano. Zakładając ją pokazujesz uroczo, że się troszkę wstydzisz. Na odsłonięte nogi przyjdzie jeszcze czas 🙂

Buty na niskim obcasie – stylowe, a zarazem bardzo skromne i mało „krzykliwe”.

Kryjące rajstopy to bardzo logiczny symbol niedostępności.

Zasłonięte ramiona również takie wrażenie, gdyż im mniej odkrytego ciała, tym bardziej pokazujesz że jesteś niedostępna.

Nawet jeżeli jest ciepło to apaszka Ci się przyda! To samo akcesorium, które kojarzyć się będzie z rozwagą. Przesadnie śmiałe dziewczyny zazwyczaj nie noszą takich rzeczy.

 

Wiadomo, że wszystko zależy od Ciebie! Kwestia jak się czujesz i na ile chcesz sobie pozwolić.