Trendy wiosenne – 2018 czas start

Zdajemy sobie sprawę, że przygotowujesz się już do nadejścia wiosny. To czas aby poznać aktualne trendy tego sezonu. Sprawdź jakie według nas będą najgorętsze trendy wiosenne w 2018 roku.

Podczas poszukiwania najgorętszych trendów przejrzałam bardzo wiele zdjęć na fb, dodatkowo przejrzałam również wiele pokazów, czasopism. Tak samo jak inne kobiety stawiam na stylizacje i pierwoplanowo powiedziałabym, że sukienki w motywy kwieciste będą królować.

Jakie ubrania będą modne? – zwróć uwagę!

Lista jest bardzo pokaźna więc śmiało możemy zacząć wyliczanie.

Warto zacząć od pionowych pasów. Przeważnie w sklepach odzieżowych zauważymy je w czarno białej odsłonie jednak zdarzają się również kolorowe. Postaw na garnitury – tutaj prym wiodą ultrafiolety kolorystyczne. Baw się modą w wiosnę i postaw również na wszelkiej maści frędzle, kombinezony jeansowe oraz bieliźniane topy.

Jakie kolory będą topowymi?

Aktualnie będzie to czerwień z złotym bądź żółtym. Warto stawiać na róż połączony z błękitem. Jest to bardzo kobiece zestawienie.  Synergia jest najważniejsza. Nie zapominaj, że bier oraz czerń sprawdzają sie zawsze! Już jesienią były hitem, a teraz całkiem królują na wybiegach mody. Kombinezony w tym stylu często połączone były czerwonymi golfami.

Co więcej śmiało stawiaj na pastele. Nowy sezon może charakteryzować się brakiem dosyć sztywnych reguł.

Przypomnij sobie wcześniejszą dekadę.

Wszelkie stylizację możesz podkreślić paskiem. Ciekawa spódnica midi również  będzie na topie. Powróć swoim wyglądem do ówczesnych lat 90-tych już dziś